Centrum PROMĚNY

Proměňte své tělo, své zdraví, svůj život...

Výsledky a reference

Paní Stáňa, redukce 30,9 kg za 4 měsíce

Jsem zákaznicí Medidietu v Benešově. S dietním programem bílkovinné diety jsem spokojena, takže mi dovolte, sdělit několik mých poznatků.

15.března 2016  jsme se rozhodla zhubnout, právě s tímto programem. Moje výchozí váha byla otřesných 102,5 kg.

Je mi 55 let a během svého života jsme držela snad každou dietu, která existuje. Ve spolupráci v Medidietu se mi podařilo, v opravdu krátké době, zhubnout 35 kg a z toho skoro 30 kg tuku. Z velikosti XXL jsem dnes v konfekční velikosti M.

Po celou dobu diety nevím co je hlad, jídla jsou rozmanitá a chutná. Přístup Ing. Budilové a její kolegyně při mé snaze hubnout je super.

Nyní mám vše srovnáno v hlavě a metrák už nikdy více. Naučila jsem se jíst zdravě, konzumovat správné potraviny a tak mi držte pěsti, ať to vydrží. Všem, kteří chcete opravdu efektivně zhubnout, tuto dietu vřele doporučuji. Já jsem o jednu třetinu lehčí a hlavně nesmírně spokojena. Díky!

Redukce po 4 měsících 30,9 kg / 25 kg tuku
Redukce po 6 měsících 35,7 kg / 28,4 kg tuku

Výsledky proteinové diety Centrum ProměnaVýsledky proteinové diety Centrum ProměnaVýsledky proteinové diety Centrum Proměna

 

 

Paní Martina, redukce 14,8 kg za 2,5 měsíce

Několik měsíců jsem koketovala s myšlenkou, že by zhubnutí o pár kilo určitě prospělo mému zdravotnímu stavu a manžel by to jistě také ocenil. Jen jsem stále nevěděla, jak se zbavit přebytečných kil. Moje první setkání s proteinovou dietou bylo náhodné, a přesto pro mne velmi rozhodující. Zaujala mne skladba nabízených proteinových jídel a možnost jejich výběru. Neváhala jsem a na začátku léta jsem s nadšením a pod vedením Medidiet centra v Benešově zahájila 1. fázi diety. Zjistila jsem, že tato dieta je vlastně „pohodlná". Slané pokrmy jsou připraveny během chvilky a sladké jsem si vybírala již hotové. Na chutné tyčinky k snídani jsem se vyloženě těšila. Hladem jsem rozhodně netrpěla. Během léta jsem pak prošla i 2. a 3. fází diety. Odměnou za jakési odříkání některých pochutin byl výrazný váhový úbytek a lichotivé poznámky blízkých osob k formování mé postavy. Díky proteinové dietě jsem zhubla o 3 konfekční velikosti. Naučila jsem se lépe číst a vnímat výživové hodnoty potravin, což považuji za velký přínos pro mé budoucí stravování. Přestože nehodlám již přibrat ani kilo, ráda se k proteinové dietě v případě potřeby někdy vrátím.

Redukce po 2 měsících 13,7 kg / 9,7 kg tuku
Redukce po 2,5 měsících 14,8 kg / 11,9 kg tuku

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna

 

Paní Jana, redukce 19,3 kg za 3 měsíce

Paní Jana je maminka na mateřské dovolené, které po porodu zůstala nějaká ta kila navíc. Paní Jana nejprve zkoušela obdobný proteinový program (nesrovnatelně dražší, nežli je naše proteinová dieta) od jedné multilevelové společnosti s nevelkým efektem. Na jaře začala spolupracovat s námi a po úžasném výsledku redukce se stala jednou z našich nejvěrnějších klientek a slova velkých díků jsou tak vzájemná :o).

Redukce po 3 měsících 19,3 kg / 16,1 kg tuku
Redukce po 5 měsících 22,2 kg / 18,5 kg tuku, vnitřní tuk -5

 V7sledky proteinové diety Centrum Proměna

 

Výsledky proteinoví diety Centrum Proměna

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna

 

 

Paní Ilona, redukce 15,5 kg za 3 měsíce

Paní Ilona si za 3 měsíce pořešila 15,5 kg, ale hlavně odstarotvala poces redukce z vyšších čísel touto velmi motivační metodou, kdy redukce jde velmi rychle a byl to tudíž velmi "samootivační" proces.

Redukce po 3 měsícich 15,5 kg / 12,3 kg tuku, vnitřní tuk -3

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna

Výsledky proteinové diety Centrum Porměna

 

 

 

Paní Olga, 18 kg za 3 měsíce, 25,5 kg za půl roku

Paní Olga přišla s váhou, se kterou opravdu nebyla spokojena a nepřišla s ničím jiným, nežli s odhodláním s tím něco udělat - a čím to půjde rychleji, tím lépe. Paní Olga v dietě v pohodě prožila prázdniny, dovolené, začala opět cvičit. Dnes na ní okolí může oči nechat :o).

Redukce po 3 měsících 18 kg / 12,5 kg
Redukce po 6 měsících 25,5 kg / 17,3 kg / vnitřní tuk - 4

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna

výsledky proteinové diety Centrum Proměna

Výsledky proteinov diety Centrum Proměna

 

Paní Věra, redukce 18,8 kg za 3 měsíce

Paní Věra se vrhla do procesu redukce s naprostou důsledností, první konzultace si dělala poznámky, vychytala si jídla, která jí chutnala a se kterými strávila tři měsíce úžasné proměny. Když člověk najede do této diety, stačí jen jíst to, co se jíst má a nejíst to, co diety nepatří. Tři měsíce v životě lidském není žádná doba, ale můžete zažít obrovskou proměnu, jako třeba paní Věra:

Redukce po 3 měsících 18,8 kg / 14,9 kg, vnitřní tuk - 3

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna

 

Paní Jana, redukce za 2 měsíce 16 kg, za 4 měsíce 20 kg

Paní Jana nás oslovila na začátku prázdnin, kdy mnoho lidí již váhá, zda v období společenských setkání, grilovaček atp. začínat s redukcí. Ono když se dojde k bodu, kdy člověk cítí, že má najednou chuť a sílu s váhou něco udělat, nechce to váhat. Paní Jana nezaváhala a vložených prostředků, za kterou prodělala takovouto proměnu jistě neželí.

Redukce za 2 měsíce 16 kg / 12,4 kg tuku
Redukce za 4 měsíce 20 kg / 14,7 kg tuku / vnitřní tuk - 3

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna

Výsledky proteinové diety Centrum Proměna