Centrum PROMĚNY

Proměňte své tělo, své zdraví, svůj život...

SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVÁNÍ?

Účelem bezslunečného zesnědnutí pokožky je napodobit vzhled přirozeného opálení. Studie v posledních letech jasně prokázaly škodlivý vliv UV záření na lidskou pokožku, ale touha po krásném opálení dále přetrvává. Nabízí se alternativní metoda ke škodlivým soláriím či tradičnímu slunění, kdy formou výtažku z cukrové třtiny nebo cukrové řepy procesem fermentace glycerinu – DHA dojde k "vytažení" kožního barviva melaninu do svrchní vrstvy kůže.

Proto před samoopalovacím nástřikem vždy proveďte důkladný peeling celého povrchu těla, ať je kůže co nejmladší a tudíž opálení samoopalovacím nástřikem zůstane co nejdéle (do další obměny kůže, ke které dochází vždy po 7 - 10 dnech).

10 DŮVODŮ, PROČ SAMOOPALOVACÍ NÁSTŘIK

Dejte přednost zářivě bronzovému opálení bez zdravotních rizik!

Kdo z nás by se nechtěl pyšnit nádherně opálenou pokožkou... Statistiky poslední doby jsou však více než varovné. Rapidně stoupá počet osob postižených rakovinou kůže. Ta je bohužel v přímé souvislosti s opalováním na slunci i v soláriích. Řešením je bezslunečné opalování. Seznamte se s desaterem důvodů a vsaďte na tuto moderní metodu.

Zdraví především – Škodlivé účinky pobytu na přímém slunci jsou všeobecně známy. V poslední době však vyšlo najevo, že i opalování v soláriích je stejně nebezpečné. Proč zbytečně riskovat? Samoopalovacím nástřikem se perfektně opálíte bez jakýchkoliv zdravotních rizik. Pracuje totiž s organickou složkou DHA.

Řekněte NE rakovině kůže – Na rozdíl od klasického opalování se nevystavujete škodlivým UVA a UVB paprskům, jejichž přímý vliv na rozvoj rakoviny kůže i výskyt slunečních alergií byl vědecky prokázán. Nemusíte se obávat ani spálenin či nepěkných pigmentových skvrn.

Krásné opálení bez kompromisů – Zapomeňte na nežádoucí zápach. Na rozdíl od běžně používaných samoopalovacích produktů je nástřik bez parfemace. Neobsahuje ani parabeny či alkohol.

Vaše opálení bude dokonale rovnoměrné – Vyvarujete se neoblíbených světlých míst, které při opalování venku zakrývají plavky nebo jiný oděv. Od hlavy až k patě si vychutnejte krásně zlatavý jednolitý odstín.

Šetřete čas – Nemusíte trávit nekonečné hodiny na slunci a dokonalé opálení získáte za pouhých několik minut. Navíc nemusíte nikam jezdit ani chodit – s mobilním nástřikovým stanem přijedeme za Vámi domů či do kanceláře.

Bronz v každém ročním období – Bezslunečné opalování není vázáno na letní slunečné dny. Zářivou pokožku si můžete dopřát, kdykoliv budete chtít. Stanete se tak nejen královnou letní pláže, ale třeba i hvězdou plesové sezóny či atraktivním opálením zaujmete na alpské sjezdovce.

Složky samoopalovacího nástřiku pokožku udržují v bezvadném stavu, dodávají potřebnou hydrataci a zabraňují předčasnému stárnutí. Blednutí opálení je velmi přirozené a stejnoměrné. Nemusíte řešit suchou, odlupující se pokožku či nepěkné ,,mapy" na těle.

Doba aplikace cca 15 minut.

 

RADY K PÉČI O SNĚDOU PLEŤ PO APLIKACI

 •  Nenamáčet ruce ve vodě několik hodin po aplikaci, stejně tak se vyvarovat kontaktu s vodou kdekoliv na pokožce po dobu působení samoopalování do první sprchy.
 • Nedotýkejte se příliš své pokožky dlaněmi, abyste nepřenesli bronzing a samoopálení na dlaně.
 • Neholte nebo nedepilujte se. Při odstraňování chloupků voskem nebo žiletkou dochází také k odstranění vrchních kožních vrstev, tedy i samoopálení.
 • Vyvarujte se cvičení nebo jakékoli aktivitě, která způsobuje pocení a to během prvních šesti hodin po aplikaci, ideálně až do první sprchy. Pot má také vliv na stopy bronzingu na povlečení i oblečení do první sprchy.
 • Abyste zabránili stopám bronzingu, doporučujeme do prvního osprchování nošení volnějšího a tmavšího oděvu (myslete i na nepříliš potivou obuv pro ten nejperfektnější výsledek).
 • Abyste docílili toho nejintenzivnějšího výsledku zesnědnutí vyvolaného reakcí DHA ve Vaší pokožce, dodržujte pokyny k tmavnutí:
  •  Světlé a těžko se opalující typy: působení nástřiku 8-12 hodin
  •  Běžné a dobře se opalující typy: působení nástřiku 6-8 hodin
 • Mažte se hydratačním krémem, ideálně dva krát denně po prvním osprchování.

 Pro zintenzivnění opálení po první aplikaci můžete nástřik opakovat 2-5 dní po aplikaci. Pokud si chce zákazník snědou pleť pouze udržovat, ideální frekvence je velmi individuální, většinou 7-10 dní.

Doporučujeme při pravidelném nástřiku po zhruba pěti týdnech nechat pleť 10 dní bez aplikace samoopalování, tak zaručíte vyblednutí veškerých zbytků opálení a připravíte pleť znovu na perfektní výsledek bez obav z tmavších míst.

Pamatujte, že samoopalovací nástřik se projeví na každém v jiné intenzitě, v závislosti na typu pleti. Někdo s velmi bledou pletí nebude po jedné aplikaci stejně snědý jako přirozeně snědší typ.