Centrum PROMĚNY

Proměňte své tělo, své zdraví, svůj život...

Centrum Proměny Benešov

Centrum PROMĚNY v Benešově

Proteinová dieta píše v Benešově svoji historii od roku 2009. Na začátku byla nesmírně pozitivní osobní zkušenost a nadšení pro takto unikátně fungující program redukce. To byly pevné základy pro spolupráci s MUDr. Milošem Rýcem, "otcem" proteinové diety v Čechách, se kterým jsme se domluvili na vzniku centra proteinové diety v lékárně Centrum v Benešově. Zde se nám během dvou let podařilo bez jakékoliv reklamy, pouze cestou referencí a doporučení, zhubnout 119 klientů celkovou hmotnost téměř 1 tunu tuku!!! V roce 2014 vzniklo samostatné Centrum Proměny na adrese Anuškova 683, kde jsme v nových a příjemných prostorech přivítali již stovky klientů.

Proč PROMĚNA

Většina z nás ví, že nadměrná hmotnost má negativní vliv na zdraví a kondici. Nadváha a obezita má za následek:

  • zvýšený krevní tlak
  • zvýšenou hladinu cholesterolu, krevních tuků – triglyceridů
  • ztukovatění jater
  • cukrovku – diabetes II. typu
  • nadměrné zatížení kloubů a z toho vyplývající kloubní onemocnění
  • a další a další onemocnění, jejichž výčet člověka ani nebaví číst. Ale tak to neodiskutovatelně je a víme to všichni.

Kondice je výraz jak pro stav fyzický, tak psychický. Člověk s nadváhou vnímá omezení ve fyzické kondici – nemá tolik energie, vitality, celý život začne být mnohdy jakýsi těžkopádný. Na to navazuje stav psychický, kdy je člověk nespokojený sám se sebou, a když vidí, jak dlouhá cesta při nadváze třeba 15 kg před ním stojí, mnohdy propadne ještě větší beznaději a stav se pomalu zhoršuje.

Centrum Proměny nabízí program redukce proteinovou dietou pod odborným dohledem, přičemž tento program má tak zaručený a rychlý efekt redukce (1 – 3 kg tuku za týden – při dodržování všech zásad), že se stává úžasně „samomotivační".

... a dochází k PROMĚNĚ:

člověk v programu MUSÍ dodržovat jisté zásady stravování =>

=>  postupně mění mnoho špatných stravovacích návyků (ty nejsou nic jiného nežli mentální návyky, které při přerušení jejich opakování oslabují, až mnohdy úplně vymizí) =>

=> člověka baví vidět výsledky svého snažení v reálném čase  (1 – 3 kg/týden) =>

=> když to člověka baví, bez problému dodržuje dietní režim dále =>

=> člověka baví vidět výsledky svého snažení v reálném čase  (1 – 3 kg/týden), proto se vydrží snažit dál =>

=> člověk se cítí mnohem lépe, lépe vypadá =>

=> člověk je spokojený, více se mu daří =>

=> dochází k proměně těla, zdraví, psychiky, mnohdy života ...

No nezkuste takovou proměnu v řádu několika týdnů, případně několika málo měsíců!

Ing. Jana Budilová Matoušková

S proteinovou dietou Medidiet jsem učinila pozitivní osobní zkušenost v roce 2008, kdy jsem během dvou měsíců zredukovala svoji hmotnost (včetně stabilizačních fází) o 12 kg, 10 kg z tukové tkáně. Do té doby jsem již několik let začínala hubnout každé pondělí, s tím, že se omezím v tom a onom, nebudu jíst toto, tohoto jen trochu a někdy... o víkendu už jsem se těšila, jak v pondělí opět začnu, ale tentokrát již DOOPRAVDY! Až striktní program proteinové diety mě dovedl k vytouženému cíli redukce: ráno jsem si vybrala 3 proteinová jídla (snídani, oběd a odpolední svačinu), mezi jídly a k jídlům jsem věděla přesně jakou mohu jíst zeleninu, večer jsem věděla, přesně, jaká "pravá" jídla si mohu uvařit z povolených druhů živočišných a rostlinných bílkovin.  Stejně důležité pro mě bylo, že jsem byla pod dohledem své terapeutky, neboť byly chvíle, kdy jsem cítila větší zodpovědnost za úspěšnost v programu redukce více k ní, nežli sama k sobě. Všechno mi to dávalo smysl, a protože jsem kolem sebe viděla kupu lidí se stejným problémem, rozhodla jsem se nabídnout tuto službu i v Benešově. Absolvovala jsem seminář MUDr. Miloše Rýce Proteinová dieta a úvod do nutriterapie, kurz lektorování STOBu - a tyto kurzy vedla, absolvovala jsem kurzy výživového poradenství. Dnes mohu nabídnout klientům komplexní služby, kde se všechny programy (proteinová dieta, kognitivně – behaviorální terapie a nutriční poradenství) úspěšně potkávají a prolínají.  A že úspěchy s klienty máme! Ať jsou to již redukce „do plavek" okolo 5 kg, tak redukce 10, 15, ale i 30 kg. Je úžasné sledovat mnohdy neuvěřitelné proměny v rámci týdnů nebo 2-3 měsíců. Stále dokola slyším, že toto byl a je pro klienty mnohdy první a jediný způsob, jak dosáhnout takové redukce, o které se mnohým na začátku programu ani nesnilo...

Vždy bude úspěch jen a jen na vás, ale ráda Vám nabídnu své poradenství, aby cesta k vašemu cíli byla co nejrychlejší, nejefektivnější a nejpříjemnější.  Volejte, pište, začít můžeme ihned!

Jana Budilová, tel.: 606 834 920, centrumpromeny@gmail.com